Plugins - Event Tickets - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (627 entries)

en:  (opens in a new window)
nl: (opent in een nieuw scherm)

en:  (taking place on %s)
nl: (vindt plaats op %s)

en:  and
nl: en

en:  at
nl: om

en:  on %s
nl: op %s

en: %1$s available
nl: %1$s beschikbaar

en: %1$s out of %2$s available
nl: %1$s van %2$s beschikbaar

en: %d RSVP | %d RSVPs
nl[0]: %d RSVP
nl[1]: %d RSVP's

en: %d available
nl: %d beschikbaar

en: %d of %d sold
nl: %d van %d verkocht

en: %d sold
nl: %d verkocht

en: %s Settings
nl: %s instellingen

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s cannot be a duplicate
nl: %s kan geen duplicaat zijn

en: %s cannot be the same as %s.
nl: %s kan niet hetzelfde zijn als %s.

en: %s from now
nl: %s vanaf nu

en: %s must be a number between 0 and 21.
nl: %s moet een getal tussen 0 en 21 zijn.

en: %s must be a number or percentage.
nl: %s moet een getal of percentage zijn.

en: %s must be a phone number.
nl: %s moet een telefoonnummer zijn.

en: %s must be a positive number or percent.
nl: %s moet een positief nummer of percentage zijn.

en: %s must be a positive number.
nl: %s moet een positief getal zijn.

en: %s must be a valid absolute URL.
nl: %s moet een valide absolute URL zijn.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
nl: %s moet een geldige slug zijn (nummers, letters, streepjes en underscores).

en: %s must be an email address.
nl: %s moet een e-mailadres zijn.

en: %s must consist of 5 numbers.
nl: %s moet bestaan uit 5 getallen.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
nl: %s moet alleen bestaan uit letters, getallen, streepjes, apostroffen en spaties.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
nl: %s moet bestaan uit letters, spaties, apostroffen en streepjes.

en: %s must contain numbers and letters only
nl: %s mag alleen cijfers en letters bevatten

en: %s must contain numbers, letters and dots only
nl: %s mag alleen cijfers, letters en punten bevatten

en: %s must contain numbers, letters, dashes and undescores only
nl: %s mag alleen nummers, letters, verbindingsstreepjes of liggende streepjes bevatten.

en: %s must have a value that's part of its options.
nl: %s moet een waarde hebben die deel is van de opties.

en: %s must not be empty
nl: %s mag niet leeg zijn

en: %s spot left | %s spots left
nl[0]: %s plaats beschikbaar
nl[1]: %s plaatsen beschikbaar

en: %s ticket left | %s tickets left
nl[0]: %s ticket beschikbaar
nl[1]: %s tickets beschikbaar

en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
nl: %s. Al de veelvoorkomende (en ook niet-zoveel-voorkomende) antwoorden op vragen die we krijgen kan je hier vinden. Het is vaak de snelste manier om een antwoord op je vraag te vinden!

en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
nl: %s. De beste start voor uitgebreide troubleshooting is het testen voor bestaande conflicten. In veel gevallen zullen we je vragen om deze stappen te volgen als je een nieuwe thread hebt aangemaakt, dus het uitvoeren van deze stappen op voorhand zal enorm nuttig zijn.

en: (%s sold) | (%s sold)
nl[0]: (%s verkocht)
nl[1]: (%s verkocht)

en: (0 or empty for free tickets)
nl: (0 of leeglaten voor gratis tickets)

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
nl: (Huidige verkoop prijs - dit kan onderhouden worden via de product editor)

en: (deleted)
nl: (verwijderd)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
nl: (gefilterd van _MAX_ totale resultaten)

en: + Add
nl: + Toevoegen

en: : Selected %d rows
nl: : %d rijen geselecteerd

en: : Selected 1 row
nl: : 1 rij geselecteerd

en: : activate to sort column ascending
nl: : activeer om de kolom oplopend te sorteren

en: : activate to sort column descending
nl: : activeer om de kolom aflopend te sorteren

en: <b>%1$s</b> requires <b>PHP %2$s</b> or higher. | <b>%1$s</b> require <b>PHP %2$s</b> or higher.
nl[0]: <b>%1$s</b> vereist <b>PHP %2$s</b> of nieuwer.
nl[1]: <b>%1$s</b> vereisen <b>PHP %2$s</b> of nieuwer.

en: A valid license key is required for support and updates
nl: Een geldige licentie sleutel is nodig voor support en updates

en: API Keys
nl: API sleutels

en: Activate %s
nl: Activeer %s

en: Activate Plugin
nl: Plugin activeren

en: Active Users:
nl: Actieve gebruikers:

en: Add Tickets
nl: Voeg tickets toe

en: Add a new RSVP
nl: Voeg nieuwe RSVP toe

en: Add a new ticket
nl: Voeg nieuw ticket toe

en: Add new RSVP
nl: Voeg nieuwe RSVP toe

en: Add new ticket
nl: Nieuw ticket toevoegen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: All
nl: Alle

en: All Day
nl: Gehele dag

en: All items on this page were selected.
nl: Alle items op deze pagina zijn geselecteerd.

en: All supported types
nl: Alle ondersteunde types

en: Already have Events Tickets Plus? You can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
nl: Heb je al Events Tickets Plus? Je kunt %s in onze premium supportforums. Ons ondersteuningsteam zal binnen 24-48 uur reageren (tijdens werkdagen).

en: An Unknown error occurred
nl: Er is een onbekende fout opgetreden

en: An event
nl: Een evenement

en: Andorra
nl: Vorstendom Andorra

en: Antarctica
nl: Antartica

en: Are you sure you want to delete this ticket? This cannot be undone.
nl: Weet je zeker dat je dit ticket wilt verwijderen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
nl: Denk je "Wow, deze plug-in is verbazingwekkend! Ik moet Modern Tribe bedanken voor hun harde werk"?  De grootste dank waar we om kunnen vragen is erkenning. Voeg een kleine tekstlink toe aan je kalender die verwijst naar het 'The Events Calendar'-project.

en: Attendee
nl: Bezoeker

en: Attendee %d
nl: Deelnemer %d

en: Attendee List
nl: Aanwezigenlijst

en: Attendee List for: %s
nl: Aanwezigenlijst voor: %s

[ctx: Attendee number]
en: Attendee %1$s
nl: Deelnemer %1$s

en: Attendees
nl: Deelnemers

en: Australia
nl: Australië

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available:
nl: Beschikbaar:

en: Back to cart
nl: Terug naar winkelwagen

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Barbados
nl: Barbedos

en: Bhutan
nl: Boetan

en: Brazil
nl: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische overzeese gebieden

en: Browse All Add-Ons
nl: Blader door alle add-ons

en: Brunei Darussalam
nl: Brunei

en: Buy
nl: Koop

en: Buy This Add-On
nl: Koop deze Add-on

en: Buy now
nl: Koop nu

en: California
nl: Californië

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Canadian Dollar (CAD)
nl: Canadese dollar (CAD)

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cannot set %s as the current logging engine
nl: We kunnen %s niet instellen als het huidige loggingmechanisme

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Capacity:
nl: Capaciteit:

en: Cape Verde
nl: Kaapverdi

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Changes to your tickets from %s
nl: Je tickets voor %s zijn veranderd

en: Check in
nl: Inchecken

en: Check our Knowledgebase
nl: Kijk eens in onze Kennisbank

en: Check out the available add-ons
nl: Bekijk de beschikbare add-ons

en: Chile
nl: Chili

en: Christmas Island
nl: Kersteiland

en: Clear
nl: Wis

en: Clear Selection.
nl: Wis selectie.

en: Click to hide history
nl: Klik om de historie te verbergen

en: Click to view the history
nl: Klik om de historie te zien

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocos (Keelingeilanden) Islands

en: Columns
nl: Kolommen

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
nl: Vergelijkende validatie lukt niet omdat geen vergelijkingswaarde is verstrekt in het veld %s

en: Confirm RSVP
nl: Bevestig RSVP

en: Congo
nl: Congo-Brazzaville

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
nl: Landenlijst moet geformatteerd zijn als een land per regel in het volgende formaat <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
nl: Kroatië

en: Customizing Event Tickets
nl: Event Tickets customizen

en: Danish Krone (DKK)
nl: Deense kroon (DKK)

en: Date
nl: Datum

en: Date Format Settings
nl: Datumopmaakinstellingen

en: Datepicker Date Format
nl: Datumkiezer datum opmaak

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Default (uses temporary files)
nl: Standaard (gebruikt tijdelijke bestanden)

en: Delete RSVP
nl: Verwijder RSVP

en: Delete Ticket
nl: Verwijder ticket

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display
nl: Weergeven

en: Display Subtitle
nl: Toon subtitel

en: Display Title
nl: Toon titel

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Don't Miss Out
nl: Mis het niet

en: Don't list me on the public attendee list
nl: Laat mij niet zien op de publieke deelnemerslijst

en: Done
nl: Klaar

en: Download log
nl: Download logbestand

en: Duration
nl: Duur

en: Ecommerce
nl: E-commerce

en: Ecuador
nl: Equador

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit RSVP
nl: Bewerk RSVP

en: Edit in %s
nl: Bewerk in %s

en: Edit ticket
nl: Bewerk ticket

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email Address:
nl: E-mailadres:

en: Email sent successfully!
nl: E-mail succesvol verzonden!

en: Empty user and email
nl: Lege gebruikersnaam en e-mail

en: Enable Community Events organizers to offer tickets to their events. You can set flexible payment and fee options. They can even check-in attendees to their events! All of this managed from the front-end of your site without ever needing to grant access to your admin
nl: Stel organisatoren van Community Events om tickets aan te bieden voor hun evenementen. Je kan flexibele betalingsopties instellen. Ze kunnen ook deelnemers inchecken! Dit kan allemaal beheerd worden vanaf de frontend van de site, zodat ze geen toegang hoeven te hebben tot de admin-omgeving van je site.

en: Enable global stock
nl: Activeer sitebrede voorraad

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
nl: Vink deze optie aan om debuggegevens te loggen. Dit logt standaard naar je servers PHP error log. Als je de logberichten in je browser wilt bekijken stellen we voor dat je %s installeert en de "Tribe"-tab in de debuguitvoer bekijkt.

en: End sale:
nl: Einde verkoop:

en: English
nl: Engels

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Error when sending the email
nl: Fout bij het versturen van de e-mail

en: Event Name or ID or Slug
nl: Evenementnaam of -ID of -slug

en: Events Settings
nl: Evenementinstellingen

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
nl: Events Tickets is een zorgvuldig ontworpen en uitbreidbare plugin waarmee je eenvoudig tickets kunt verkopen voor je evenementen.

en: Existing theme overrides that may need revision:
nl: Bestaande thema overrides die mogelijk revisie nodig hebben:

en: Expired license keys and subscriptions
nl: Verlopen licentiesleutels en abonnementen

en: Export
nl: Exporteer

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl: Falklandeilanden (Malvinas)

en: Faroe Islands
nl: Faröer Eilanden

en: Features overview
nl: Functies

en: Field ID:
nl: Veld-ID:

en: Finish!
nl: Klaar!

en: France
nl: Frankrijk

en: Free
nl: Gratis

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Full debug (all events)
nl: Volledige debug (alle evenementen)

en: General
nl: Algemeen

en: Germany
nl: Duitsland

en: Getting More Help
nl: Krijg meer hulp

en: Getting Started
nl: Aan de slag

en: Getting Support
nl: Ondersteuning krijgen

en: Global stock level
nl: Sitebrede voorraadniveau

en: Go to WordPress Updates page
nl: Ga naar de WordPress Updatespagina

en: Go to plugins page
nl: Ga naar de Plugin-pagina

en: Going
nl: Ik kom

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea
nl: Guinee

en: Hawaii
nl: Hawaï

en: Hello,
nl: Hallo,

en: Hide the following settings tabs on every site:
nl: Verberg de volgende instellingentab op iedere site:

en: History
nl: Geschiedenis

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %ssupport%s.
nl: Hmmm... Er is iets mis met deze validiteitscontrole. Neem contact op met %sonze ondersteuning%s.

en: Holy See (Vatican City State)
nl: Vaticaanstad

en: Hong Kong
nl: Hongkong

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: Ijsland

en: If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
nl: Als je geen start/einddatum instelt voor de verkoop, zullen de tickets beschikbaar zijn vanaf nu tot en met het moment dat het evenement is afgelopen.

en: If you have a valid license for one of our paid plugins, you can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
nl: Als je een geldige licentie hebt voor een van onze betaalde plug-ins, kun je %s in onze premium supportforums. Ons ondersteuningsteam zal binnen 24-48 uur reageren (tijdens werkdagen).

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our %s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
nl: Als je na het uitvoeren van bovenstaande stappen nog steeds problemen hebt, kun je een nieuwe thread plaatsen in ons %s. Onze staff monitort deze forums één keer per week en assisteert je daar graag.

en: Important changes to your tickets
nl: Belangrijke veranderingen aan je tickets

en: In order to RSVP, you must enter your name and a valid email address.
nl: Om een RSVP door te geven, moet je je naam en een geldig e-mailadres invoeren.

en: India
nl: Indië

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
nl: Informatie over de recente templateveranderingen en potentieel geraakte template overrides is hieronder weergegeven.

en: Install %s
nl: Installeren %s

en: Install Plugin
nl: Installeer plugin

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Installed Add-Ons
nl: Geïnstalleerde add-ons

en: Invalid Email
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid Event ID
nl: Ongeldig evenement ID

en: Invalid Key
nl: Ongeldige sleutel

en: Invalid User ID
nl: Ongeldig gebruikers-ID

en: Invalid field type specified
nl: Ongeldig veldtype gegeven

en: Invalid or incomplete field passed
nl: Ongeldig of incompleet veld

en: Iran, Islamic Republic of
nl: Iran

en: Ireland
nl: Ierland

en: Israel
nl: Israël

en: It is awesome that your calendar is <em>THE PLACE</em> to get hooked up with prime choice ways to spend time. You have more events than Jabba the Hutt has rolls. Too bad visitors are hiring a personal assistant to go through all the choices. Ever wish you could just filter the calendar to only show events in walking distance, on a weekend, that are free? BOOM. Now you can. Introducing… the Filter Bar.
nl: Het is geweldig dat je kalender <em>DE PLEK</em> is om in contact te komen met uitstekende keuzes om tijd door te brengen. Jabba de Hutt heeft minder vetrollen dan jij evenementen hebt. Wel jammer dat bezoekers een persoonlijke assistent inhuren om door alle keuzes te zoeken. Heb je altijd al de mogelijkheid willen hebben om de kalender te filteren om alleen maar evenementen te zien die op loopafstand zijn, in een weekend plaatsvinden, die gratis zijn? BOOM. Nu kan dat. We introduceren... de Filter Bar.

en: Italy
nl: Italië

en: Jordan
nl: Jordaan

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Key Features
nl: Belangrijke functies

en: Kiribati
nl: Kiribari

en: Knowledgebase
nl: Kennisbank

en: Korea, Democratic People's Republic of
nl: Noord-Korea

en: Korea, Republic of
nl: Zuid-Korea

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgistan

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Laos

en: Latest Version:
nl: Laatste versie:

en: Latvia
nl: Letland

en: Leave blank for free tickets
nl: Laat leeg voor gratis tickets

en: Leave blank for unlimited
nl: Laat leeg voor ongelimiteerd

en: Leave blank if unlimited
nl: Laat leeg indien onbeperkt

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Liberia
nl: Liberië

en: Libya
nl: Libië

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: License key(s) updated.
nl: Licentie sleutel(s) code bijgewerkt.

en: Licenses
nl: Licenties

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Loading, please wait&hellip;
nl: Aan het laden, een ogenblik&hellip;

en: Location of RSVP form
nl: Locatie van RSVP-formulier

en: Log in to purchase
nl: Log in om te kopen

en: Logging level
nl: Logging niveau

en: Login to RSVP
nl: Je moet inloggen om je deelname door te geven

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
nl: Op zoek naar extra functionaliteit waaronder terugkerende evenementen, gemeenschappelijke evenementen, ticketverkoop en meer?

en: Looking for more immediate support? We offer %1$s with the purchase of any of our premium plugins (like %2$s). Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays.
nl: Zoek je naar snellere ondersteuning? We bieden %1$s met de aanschaf van onze premium plug-ins (zoals %2$s). Neem een licentie en je kan daar direct berichten plaatsen. Tijdens werkdagen kan je een antwoord verwachten binnen 24-48 uur.

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Maldiven

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritië

en: Mauritius
nl: Mauritië

en: Method
nl: Methode

en: Micronesia, Federated States of
nl: Micronesië

en: Moldova, Republic of
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: More...
nl: Meer...

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move Attendees
nl: Verplaats deelnemers

en: Move RSVP
nl: Verplaats RSVP

en: Move Ticket
nl: Verplaats ticket

en: Move Ticket Types
nl: Verplaats tickettypes

en: Move tickets to a different event
nl: Verplaats de tickets naar een ander evenement

en: Move to a different ticket type within the same event
nl: Verplaats naar een ander tickettype binnen hetzelfde evenement

en: My RSVPs for This %s
nl: Mijn RSVP's voor dit %s

en: My Tickets for This %s
nl: Mijn tickets voor dit %s

[ctx: Names of required plugins for Community Tickets]
en: Event Tickets Plus and Community Events
nl: Event Tickets Plus en Community Events

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Settings
nl: Netwerk Instellingen

en: New RSVP
nl: Nieuwe RSVP

en: New User Primer
nl: Kickstarter voor nieuwe gebruikers

en: New ticket
nl: Nieuw ticket

en: News and Tutorials
nl: Nieuws en tutorials

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No attendees specified! Please try again.
nl: Je hebt geen deelnemers gespecificeerd. Probeer het opnieuw.

en: No checkbox options specified
nl: Geen checkbox-opties gegeven

en: No data available in table
nl: Geen data beschikbaar in tabel

en: No description provided
nl: Geen beschrijving opgegeven

en: No history available
nl: Geen historie beschikbaar

en: No matching orders found.
nl: Geen overeenkomstige bestellingen gevonden.

en: No matching records found
nl: Geen resultaten gevonden

en: No notable changes detected
nl: We hebben geen noemenswaardige veranderingen gedetecteerd

en: No notable template changes detected.
nl: Geen noemenswaardige templatewijzigingen gedetecteerd.

en: No posts found
nl: Geen berichten gevonden

en: No radio options specified
nl: Geen radio-opties gegeven

en: No results found - you may need to widen your search criteria.
nl: Geen resultaten gevonden - mogelijk moet je de zoekcriteria wat breder maken.

en: No select options specified
nl: Geen selecteeropties gegeven

en: No ticket types were found for this post.
nl: Er konden geen tickettypes gevonden worden voor dit bericht.

en: Non-existant field validation function passed
nl: Niet-bestaande veldvalidatiefunctie gegeven

en: None of your settings were saved. Please try again.
nl: Geen van je instellingen is opgeslagen. Probeer het nogmaals.

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Not going
nl: Gaat niet

en: Null logger (will log nothing)
nl: Null logger (zal niets loggen)

en: Number of tickets available
nl: Aantal tickets beschikbaar

en: Ohio
nl: Ohia

en: Only errors
nl: Alleen fouten

en: Optimize your site's event listings with %1$sThe Events Calendar%2$s, our free calendar plugin. Looking for additional functionality including recurring events, user-submission, advanced ticket sales and more? Check out our %3$spremium add-ons%4$s.
nl: Optimaliseer je evenementoverzichten met %1$sThe Events Calendar%2$s, onze gratis kalenderplug-in. Ben je op zoek naar aanvullende functionaliteiten zoals terugkerende evenementen, evenementen toe laten voegen door gebruikers, geavanceerde ticketverkoop en meer? Kijk dan zeker eens naar onze %3$spremium add-ons%4$s.

en: Order
nl: Bestelling

en: Order Total
nl: Totaal bestelling

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
nl: De %s op onze website is een geweldige plek op tips en trucs te vinden voor het gebruik en het aanpassen van onze plug-ins.

en: Out of stock!
nl: Uitverkocht!

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Permission Error
nl: Toestemmingsfout

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: Please enter in without thousand separators and currency symbols.
nl: Vul s.v.p. in zonder valutasymbolen en duizend-seperatoren

en: Please fill in all required fields.
nl: Vul alle vereiste velden in.

en: Please log in to continue
nl: Login om door te gaan

[ctx: Plugin A "and" Plugin B]
en:  and
nl:  en

en: Plugin Active
nl: Plugin actief

en: Plugin Inactive
nl: Plugin uitgeschakeld

en: Poland
nl: Polen

en: Post draft updated.
nl: Conceptbericht bijgewerkt.

en: Post published. %1$s
nl: Bericht gepubliceerd. %1$s

en: Post scheduled.
nl: Bericht ingepland.

en: Post submitted.
nl: Bericht geplaatst.

en: Post type
nl: Berichttype

en: Post types that can have tickets
nl: Bericht/paginatypes die tickets kunnen hebben

en: Post updated. %1$s
nl: Bericht bijgewerkt . %1$s

en: Pound Sterling (GBP)
nl: Britse pond (GBP)

en: Press "Cmd + C" to copy
nl: Druk op "Ctrl + C" om te kopiëren

en: Prev
nl: Vorige

en: Previous
nl: Vorige

en: Price
nl: Prijs

en: Price:
nl: Prijs:

en: Process order
nl: Bestelling verwerken

en: Purchased
nl: Gekocht

en: Purchased by %1$s (%2$s)
nl: Gekocht door %1$s (%2$s)

en: Purchaser
nl: Klant

en: Purchaser Email
nl: E-mail van de koper

en: Purchaser Name
nl: Naam van de koper

en: RSVP Capacity
nl: RSVP capaciteit

en: RSVP Ticket
nl: RSVP ticket

en: RSVP Tickets
nl: RSVP tickets

en: RSVP Title
nl: RSVP titel

en: RSVPs
nl: RSVP's

en: Rate %1$sEvent Tickets%2$s %3$s
nl: Beoordeel %1$sEvent Tickets%2$s %3$s

en: Rate %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s
nl: Beoordeel %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s

en: Rate It
nl: Beoordeel het

en: Rate us today!
nl: Beoordeel ons vandaag nog!

en: Rating:
nl: Waardering:

en: Read more about our support policy
nl: Lees meer over ons ondersteuningsbeleid

en: Recent Template Changes
nl: Recente templatewijzigingen

en: Recurring event tickets are not supported, event %s.
nl: Evenement tickets met een terugkeerpatroon worden niet ondersteund, evenement %s.

[ctx: Registration link on Tribe Commerce checkout page, shown as an alternative the login link]
en: create an account
nl: maak een account

en: Remove
nl: Weghalen

en: Remove Ticket
nl: Verwijder ticket

en: Renew Your License Now
nl: Verleng je licentie nu

en: Report
nl: Rapport

en: Require users to log in before they RSVP
nl: Vereis gebruikers om in te loggen voordat ze hun RSVP kunnen doorgeven

en: Requires:
nl: Benodigd:

en: Reserved by %1$s (%2$s)
nl: Geserveerd door %1$s (%2$s)

en: Return to Cart
nl: Terug naar winkelwagen

en: Return to Plugins page
nl: Keer terug naar de Plugin-pagina

en: Return to WordPress Updates
nl: Keer terug naar WordPress Updates

en: Return to the %1$sAttendees Report%2$s.
nl: Ga terug naar het %1$sAanwezigenrapport%2$s.

en: Reunion
nl: Reünie

en: Russian Federation
nl: Russische Federatie

en: Russian Ruble (RUB)
nl: Russische roebel (RUB)

en: Rwanda
nl: Ruwanda

en: Saint Lucia
nl: Sint Lucia

en: Sale Price:
nl: Verkoopprijs:

en: Sales by Ticket Type
nl: Verkopen per tickettype

en: Sales report
nl: Verkooprapportage

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save RSVP
nl: Bewaar RSVP

en: Save settings
nl: Instellingen bewaren

en: Save this ticket
nl: Bewaar dit ticket

en: Save ticket
nl: Bewaar ticket

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Security Code
nl: Beveiligingscode

en: See an example of the link
nl: Bekijk een voorbeeld van deze link

en: See who purchased tickets to this event
nl: Bekijk wie er tickets voor dit evenement hebben gekocht.

en: Select a Country:
nl: Selecteer een land:

en: Select a User:
nl: Selecteer een gebruiker:

en: Select all pages
nl: Selecteer alle pagina's

en: Select an Image
nl: Selecteer een afbeelding

en: Select an option
nl: Selecteer een optie

en: Select the date format to use in datepickers
nl: Selecteer de datum opmaak om te gebruiken in de datumkiezers

en: Select the post you wish to move the ticket type to:
nl: Selecteer het bericht waarnaar je het tickettype wil verplaatsen:

en: Select the ticket type that the tickets should be transferred to:
nl: Selecteer het tickettype waarnaar de tickets overgezet moeten worden:

en: Select...
nl: Selecteren...

en: Sell tickets and register attendees.
nl: Verkoop tickets en registreer bezoekers.

en: Sell using:
nl: Verkoop via:

en: Send Email
nl: Verstuur E-mail

en: Send RSVP confirmation to:
nl: Verzend bevestiging aanmelding naar:

en: Send the attendee list by email
nl: Verzend de deelnemerslijst per e-mail

en: Sending...
nl: Verzenden...

en: Serbia
nl: Servië

en: Set as ticket header
nl: Stel in als ticket header

en: Settings
nl: Configuratie

en: Settings overview
nl: Instellingen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Share capacity with other tickets
nl: Deel capaciteit met andere tickets

en: Show The Events Calendar link
nl: Laat de 'The Events Calendar'-link zien

en: Show _MENU_ entries
nl: Toon _MENU_ entries

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
nl: Toont 0 tot 0 van 0 resultaten

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
nl: Toont _START_ tot _END_ van _TOTAL_ resultaten

en: Sign Up
nl: Aanmelden

en: Slovakia (Slovak Republic)
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Sold %d
nl: %d verkocht

en: Sold Out
nl: Uitverkocht

en: Solomon Islands
nl: Solomoneilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: Sorry, key validation server is not available.
nl: Sorry, licentie validatie server is niet beschikbaar.

en: South Africa
nl: Zuid Afrika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: Spain
nl: Spanje

en: Start sale:
nl: Begin verkoop:

[ctx: Success page tickets table header]
en: Price
nl: Prijs

[ctx: Success page tickets table header]
en: Quantity
nl: Aantal

[ctx: Success page tickets table header]
en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Suggested text:
nl: Voorgestelde tekst:

en: Support for Event Tickets
nl: Ondersteuning voor Event Tickets

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syrian Arab Republic
nl: Syrië

en: System Information
nl: Systeeminformatie

en: System info copied
nl: Systeeminformatie gekopieerd

en: Tanzania, United Republic of
nl: Tanzania

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
nl: Templates die zijn aangepast of nieuw zijn toegevoegd met deze release (%s):

en: Test for a theme or plugin conflict
nl: Controleer of er sprake is van een thema- of plug-inconflict

en: Thank you for confirming that you will not be attending the above event.
nl: Bedankt voor het bevestigen dat je niet zal deelnemen aan het bovenstaande evenement.

en: Thank you for using Event Tickets! All of us at Modern Tribe sincerely appreciate your support and we're excited to see you using our plugins. Check out our handy %1$sNew User Primer%2$s to get started.
nl: Dankjewel voor het gebruiken van Event Tickets! Iedereen bij Modern Tribe waardeert je steun oprecht en we zijn blij om te zien dat je onze plug-ins gebruikt. Kijk eens naar onze handige %1$sKickstarter voor nieuwe gebruikers%2$s om aan de slag te gaan.

en: Thank you for your purchase! You will receive your receipt and tickets via email.
nl: Bedankt voor je aankoop! Je ontvangt het betalingsbewijs en de tickets per e-mail.

en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
nl: Bedankt voor het instellen van een geldige licentie. Het verloopt op %s

en: The Eventbrite Tickets add-on allows you to create & sell tickets through The Events Calendar using the power of %1$sEventbrite%2$s. Whether you’re creating your ticket on the WordPress dashboard or importing the details of an already-existing event from %1$sEventbrite.com%2$s, this add-on brings the power of the Eventbrite API to your calendar.
nl: De Eventbrite Tickets add-on geeft je de mogelijkheid om tickets te maken en verkopen via The Events Calendar, gebruik makend van de kracht van %1$sEventbrite%2$s. Of je nu via je WordPress-omgeving tickets aanmaakt, of dat je ze importeert uit een reeds bestaand evenement op %1$sEventbrite.com%2$s, deze add-on brengt de kracht van de Eventbrite API naar je kalender.

en: The Events Calendar
nl: De evenementenkalender

en: The Events Calendar PRO is a paid Add-On to our open source WordPress plugin %1$sThe Events Calendar%2$s. PRO offers a whole host of calendar features including recurring events, custom event attributes, saved venues and organizers, venue pages, advanced event admin and lots more.
nl: The Events Calendar PRO is een betaalde add-on op onze open-source WordPress plugin %1$sThe Events Calendar%2$s. PRO biedt een uitgebreide set aan kalenderfuncties, inclusief terugkerende evenementen, aangepaste event-attributen, opgeslagen locaties en organisatoren, aparte pagina's voor je locaties, geavanceerd evenementbeheer en veel meer.

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
nl: The Events Calendar is een zorgvuldig ontworpen en uitbreidbare plugin waarmee je evenementen kan delen.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
nl[0]: De bovenstaande instelling is niet opgeslagen. De overige instellingen zijn met succes opgeslagen.
nl[1]: De bovenstaande instellingen zijn niet opgeslagen. De overige instellingen zijn met succes opgeslagen.

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
nl: De maximum beeldmaten voor in de e-mail zijn 580px breed en onbeperkt hoog, en vervolgens geschaald voor de mobiel. Voor "retina"-ondersteuning gebruik je een afbeelding tot 1160px breed.

en: The request was sent insecurely.
nl: Het verzoek was onbeveiligd verstuurd.

en: The request wasn't sent from this tab.
nl: Het verzoek was niet verstuurd van deze tab.

en: The selected log file is empty or has not been generated yet.
nl: Het geselecteerde logbestand is leeg of is nog niet gegenereerd.

en: There are no fields setup for this tab yet.
nl: Er zijn nog geen velden voor deze tab.

en: There are no tickets available at this time.
nl: Er zijn geen tickets beschikbaar op dit moment.

en: There are no tickets yet
nl: Er zijn nog geen tickets

en: There is an update available for %1$s but your license has expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your license.%3$s | Updates are available for %1$s but your license keys have expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your licenses.%3$s
nl[0]: Er is een update beschikbaar voor %1$s, maar je licentie is verlopen. %2$sBezoek de Events Calendar website om je licentie te vernieuwen.%3$s
nl[1]: Er zijn updates beschikbaar voor %1$s maar je licentiesleutels zijn verlopen. %2$sBezoek de Events Calendar website om je licenties te vernieuwen.%3$s

en: There is an update for %s. %sRenew your license%s to get access to bug fixes, security updates, and new features.
nl: Er is een update voor %s. %sVernieuw je licentie%s om toegang te krijgen tot bugfixes, beveiligingsupdates en nieuwe functies.

en: There is an update for %s. You'll need to %scheck your license%s to have access to updates, downloads, and support.
nl: Er is een update voor %s. Je moet %sje licentie checken%s om toegang te hebben tot updates, downloads en ondersteuning.

en: There was an error
nl: Er is een fout opgetreden

en: This RSVP is no longer active.
nl: Aanmelden is niet meer actief.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
nl: Deze kalender wordt mede mogelijk gemaakt door The Events Calendar.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
nl: Dit evenement is aangemaakt via Community Events. Wil je echt tickets hiervoor verkopen?

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
nl: Hier kunnen alle globale netwerkinstellingen voor Modern Tribe's The Events Calendar worden aangepast.

en: This ticket is no longer active.
nl: Dit ticket is niet langer actief.

en: This ticket was moved to %1$s %2$s from %3$s %4$s
nl: Dit ticket was verplaatst naar %1$s %2$s van %3$s %4$s

en: This ticket was moved to %1$s from %2$s
nl: Dit ticket was verplaatst naar %1$s van %2$s

en: Ticket Description
nl: Ticketomschrijving

en: Ticket Description:
nl: Ticketbeschrijving:

en: Ticket End Sale Date
nl: Einddatum van de verkoop

en: Ticket End Sale Time
nl: Eindtijd van de verkoop

en: Ticket Name
nl: Ticketnaam

en: Ticket Name:
nl: Ticketnaam:

en: Ticket Price must be greater than zero.
nl: Ticketprijs moet groter dan nul zijn.

en: Ticket Settings
nl: Ticket instellingen

en: Ticket Start Sale Date
nl: Startdatum van de verkoop

en: Ticket Start Sale Time
nl: Starttijd van de verkoop

en: Ticket Stock
nl: Ticketvoorraad

en: Ticket Type *
nl: Tickettype *

en: Ticket Type:
nl: Ticket type:

en: Ticket header image
nl: Ticket header afbeelding

en: Ticket history:
nl: Tickethistorie:

en: Ticket quantity is 0
nl: Ticket aantal is 0

en: Ticket type could not be moved: the ticket type or destination post was invalid.
nl: Tickettype kon niet verplaatst worden: het tickettype of bestemmingsbericht was ongeldig.

en: Ticket type could not be moved: unexpected failure during reassignment.
nl: Tickettype kon niet verplaatst worden: onverwachte fout tijdens herplaatsing.

en: Ticket type was moved to <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a> from <a href="%3$s" target="_blank">%4$s</a>
nl: Tickettype was verplaatst naar <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a> van <a href="%3$s" target="_blank">%4$s</a>

en: Tickets Settings
nl: Tickets-instellingen

en: Tickets are no longer available
nl: Tickets zijn niet meer beschikbaar

en: Tickets are no longer available.
nl: Er zijn geen tickets meer beschikbaar.

en: Tickets are not available as this %s has passed.
nl: Er zijn geen tickets meer beschikbaar omdat dit %s reeds is begonnen/voorbij is.

en: Tickets are not yet available
nl: Tickets zijn nog niet beschikbaar

en: Tickets could not be moved: there was an unexpected failure during reassignment.
nl: Tickets konden niet verplaatst worden: er was een onverwachte fout tijdens de nieuwe toewijzing.

en: Tickets could not be moved: valid ticket IDs or a destination ID were not provided.
nl: Tickets konden niet verplaatst worden: Je hebt geen geldige ticket ID's of bestemming ID ingevoerd.

en: Tickets will be available on
nl: Tickets zijn beschikbaar op

en: Today
nl: Vandaag

en: Tokelau
nl: Tokelau-eilanden

en: Total
nl: Totaal

en: Total Capacity
nl: Totale capaciteit

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Troubleshooting common problems
nl: Oplossen van veelvoorkomende problemen

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
nl: Geef beheer van je pagina's een extra boost met sorteerbare filters en kolommen en automatische registratie van metaboxes.

en: Turkey
nl: Turkije

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Unable to run Tribe Extensions. Your website host is running PHP 5.2 or older, and has likely disabled or misconfigured debug_backtrace(). You, or your website host, will need to upgrade PHP or properly configure debug_backtrace() for Tribe Extensions to work.
nl: Niet in staat om Tribe Extensions uit te voeren. De host van je site draait op PHP 5.2 of ouder, en heeft waarschijnlijk debug_backtrace() uitgeschakeld of verkeerd ingesteld. Jij, of je host, zal naar een hogere PHP-versie moeten upgraden, of debug_backtrace() correct moeten configureren om ervoor te zorgen dat Tribe Extensions werken.

en: Unable to update the post list. Please refresh the page and try again.
nl: Niet in staat om de berichtlijst bij te werken. Ververs de pagina en probeer opnieuw.

en: Undo Check in
nl: Inchecken ongedaan maken

en: Unique System Info Key Generated
nl: Unieke systeeminformatiesleutel gegenereerd

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannie

en: United States
nl: Verenigde Staten van Amerika

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Amerikaanse ondergeschikte afgelegen eilanden

en: Unknown or not set
nl: Onbekend of niet ingesteld

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Upgrade Plugin
nl: Plugin(s) bijwerken

en: Upload Image
nl: Upload afbeelding

en: Upload image for the ticket header.
nl: Upload afbeelding voor de ticketheader.

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Valid Key! Expires on %s
nl: Geldige licentie! Verloopt op %s

en: Vanuatu
nl: Replubliek Vanuatu

en: Venezuela
nl: Venzuela

en: Version
nl: Versie

en: Viet Nam
nl: Vietnam

en: View
nl: Bekijk

en: View %s
nl: Bekijk %s

en: View Attendees
nl: Bekijk aanwezigen

en: View Orders
nl: Bekijk bestellingen

en: View order
nl: Bekijk bestelling

en: View your %s
nl: Bekijk je %s

en: Virgin Islands (British)
nl: Maagdeneilanden (Brits)

en: Virgin Islands (U.S.)
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Visit the Add-on Page
nl: Bezoek de add-on pagina

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warnings and errors
nl: Waarschuwingen en fouten

en: We Need Your Help
nl: We hebben je hulp nodig

en: We are committed to helping you sell tickets for your event. Check out our handy %s to get started.
nl: We doen ons uiterste best om je te helpen met het verkopen van tickets voor je evenement(en). Kijk eens in onze handige %s om aan de slag te gaan.

en: We hope our plugin is helping you out.
nl: We hopen dat onze plug-in je helpt.

en: We wanted to let you know that your ticket for %2$s has been transferred to %3$s%4$s. Your ticket remains valid and no further action is needed on your part. | We wanted to let you know that your %1$s tickets for %2$s have been transferred to %3$s%4$s. Your existing tickets remain valid and no further action is needed on your part.
nl[0]: We willen je laten weten dat je ticket voor %2$s is omgezet naar %3$s%4$s. Je ticket blijft geldig en je hoeft verder geen actie te ondernemen.
nl[1]: We willen je laten weten dat je %1$s tickets voor %2$s zijn omgezet naar %3$s%4$s. Je bestaande tickets blijven geldig en je hoeft verder geen actie te ondernemen.

en: Welcome to Event Tickets!
nl: Welkom bij Event Tickets!

en: Western Sahara
nl: West-Sahara

en: When The Events Calendar and Event Tickets are both activated, The Events Calendar must be running version %1$s or greater. Please %2$supdate now.%3$s
nl: Wanneer The Events Calendar en Event Tickets beide zijn geactiveerd, moet The Events Calendar minimaal op versie %1$s draaien. Voer alsjeblieft nu een %2$supdate%3$s uit.

en: When will ticket sales occur?
nl: Wanneer zal de kaartverkoop plaatsvinden?

en: Where We Send Your Data
nl: Waar we je gegevens naartoe sturen

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
nl: De middelen die je hierboven kan vinden helpen met het verhelpen van het grootste deel van de problemen die we zien. Er zijn echter situaties waarbij je extra ondersteuning nodig hebt. Als je ondersteuning nodig hebt bij het gebruiken van onze plug-ins en je wilt dat wij ernaar kijken, voer dan alsjeblieft de volgende stappen uit:

en: Who's coming?
nl: Wie komt er?

en: Woops! We could not complete the requested operation due to an unforeseen problem.
nl: Woops! We kunnen de gevraagde actie niet uitvoeren vanwege een onvoorzien probleem.

en: Yemen
nl: Republiek Jemen

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, automatically share my system information with the Modern Tribe support team
nl: Ja, ik wil mijn systeeminformatie automatisch delen met het Modern Tribe-ondersteuningsteam

en: You are up to date!
nl: Je hebt de nieuwste versie!

en: You can also enter keywords to help find the target event by title or description:
nl: Je kan ook trefwoorden invoeren om het doel-evenement te vinden via de titel of de omschrijving:

en: You can optionally focus on a specific post type:
nl: Optioneel kan je focussen op een specifiek berichttype:

en: You can require that users log into your site before they are able to RSVP (or buy tickets). Please review your WordPress Membership option (via the General Settings admin screen) before adjusting this setting.
nl: Je kan instellen dat gebruikers in moeten loggen op je site voordat ze in staat zijn om te RSVP-en (of om tickets te kopen). Het is belangrijk dat je eerst de instellingen met betrekking tot lidmaatschap controleert op het hoofdscherm van de algemene Wordpress-instellingen.

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
nl: Je kunt via Scherm Opties selecteren welke kolommen je wilt zien. De selectie werkt voor onderstaande tabel, e-mails, prints en CSV export.

en: You can't RSVP more than the total remaining tickets.
nl: Je kan niet meer RSVP's doorgeven voor meer dan het aantal resterende tickets.

en: You can't add more tickets than the total remaining tickets.
nl: Je kunt niet meer tickets toevoegen dan het totale aantal beschikbare tickets.

en: You confirmed you will not be attending %s
nl: Je hebt zojuist bevestigd dat je niet zal deelnemen aan %s

en: You don't have permission to do that.
nl: Je hebt geen toestemming om dat te doen.

en: You don't have tickets for this event
nl: Je hebt geen tickets voor dit evenement

en: You have %s for this %s.
nl: Je hebt %s voor dit %s.

en: You have not indicated your attendance for any upcoming events.
nl: Je hebt je nog niet je deelname gemeld voor een van de aankomende evenementen.

en: You have selected %1$s ticket for %2$s. You can move it to a different ticket type within the same event, or to a different event. | You have selected %1$s tickets for %2$s. You can move them to a different ticket type within the same event, or to a different event.
nl[0]: Je hebt %1$s ticket geselecteerd voor %2$s. Je kan het verplaatsen naar een ander tickettype binnen hetzelfde evenement, of naar een ander evenement.
nl[1]: Je hebt %1$s tickets geselecteerd voor %2$s. Je kan ze verplaatsen naar een ander tickettype binnen hetzelfde evenement, of naar een ander evenement.

en: You have specified a range of attendees that are managed by different providers. It is not currently possible to move these together.
nl: Je hebt een reeks van deelnemers gespecificeerd die beheerd worden door verschillende aanbieders. Het is momenteel niet mogelijk om deze gezamenlijk te verplaatsen.

en: You have tickets!
nl: Je hebt tickets!

en: You must first select one or more tickets before you can move them!
nl: Je moet eerst één of meer tickets selecteren voordat je ze kan verplaatsen!

en: You need to select a user or type a valid email address
nl: Je moet een gebruiker selecteren of een geldig e-mail adres invoeren

en: You need to upgrade!
nl: Je moet upgraden!

en: You should add at least one ticket.
nl: Je moet minstens één ticket toevoegen.

en: You've requested a non-existent tab.
nl: Je hebt om een niet bestaande tab verzocht.

en: Your RSVP has been received! Check your email for your RSVP confirmation.
nl: Je RSVP is ontvangen! Controleer je e-mail voor je RSVP-bevestiging.

en: Your form had the following errors:
nl: Je formulier heeft de volgende fouten:

en: Your system information will only be used by the Modern Tribe support team. All information is stored securely. We do not share this information with any third parties.
nl: Je systeeminformatie zal alleen door het Modern Tribe-ondersteuningsteam gebruikt worden. Alle informatie is veilig opgeslagen. We delen deze informatie niet met derden.

en: Your tickets
nl: Je tickets

en: Your tickets from %s
nl: Je tickets van %s

[ctx: attendee event actions]
en: Edit
nl: Wijzig

[ctx: attendee event actions]
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: attendee event actions]
en: View
nl: Bekijk

[ctx: attendee event actions]
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: attendee export]
en: Customer Email Address
nl: Klant E-mailadres

[ctx: attendee export]
en: Customer Name
nl: Klantnaam

[ctx: attendee export]
en: Order ID
nl: BestellingsID

[ctx: attendee export]
en: Order Status
nl: Bestellingsstatus

[ctx: attendee screen bulk actions]
en: Move
nl: Verplaats

[ctx: attendee screen summary]
en: %s Details
nl: %s details

[ctx: attendee screen summary]
en: Overview
nl: Overzicht

[ctx: attendee summary]
en: Checked in:
nl: Ingecheckt:

[ctx: attendee summary]
en: Deleted Attendees:
nl: Verwijderde deelnemers:

[ctx: attendee summary]
en: Going:
nl: Gaat:

[ctx: attendee summary]
en: Not Going:
nl: Gaat niet:

[ctx: attendee summary]
en: Total RSVPs:
nl: Totaal aantal aanmeldingen:

[ctx: attendee summary]
en: Total Tickets Issued:
nl: Totaal aantal tickets uitgegeven:

[ctx: attendee table]
en: Hide history
nl: Historie verbergen

[ctx: attendee table]
en: View history
nl: Historie bekijken

en: attendees
nl: aanwezigen

en: available
nl: beschikbaar

en: based on %s version
nl: gebaseerd op %s versie

en: close
nl: sluit

en: description
nl: beschrijving

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
nl: %1$s en %2$s

[ctx: import type]
en: RSVPs
nl: RSVP's

en: list of available functions
nl: lijst van beschikbare functies

[ctx: list view buy now ticket button]
en: Buy Now!
nl: Koop nu!

[ctx: list view rsvp now ticket button]
en: RSVP Now!
nl: RSVP nu!

[ctx: list view stock sold out]
en: Sold out
nl: Uitverkocht

[ctx: log engines]
en: None currently available
nl: Geen die momenteel beschikbaar zijn

[ctx: log selector]
en: None currently available
nl: Geen die momenteel beschikbaar zijn

[ctx: move tickets dialog]
en: &laquo; Back
nl: &laquo; Terug

[ctx: move tickets dialog]
en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

[ctx: move tickets dialog]
en: Please be patient while your request is processed&hellip;
nl: Een ogenblik geduld alsjeblieft terwijl je aanvraag verwerkt wordt&hellip;

[ctx: moved tickets success message fragment]
en: assigned to %s
nl: toegewezen aan %s

[ctx: moved tickets success message fragment]
en: moved to %s and
nl: verplaatst naar %s en

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
nl: met functienaam:

[ctx: not available]
en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: open-source forum on WordPress.org
nl: open-source forum op WordPress.org

en: or
nl:  of

[ctx: order status label]
en: Payment status:
nl: Betaalstatus:

en: pending
nl: in behandeling

en: post a thread
nl: een thread posten

[ctx: post type label]
en: RSVPs
nl: RSVP's

en: premium support on our website
nl: premium ondersteuning op onze website

en: remaining
nl: resterend

en: remove
nl: verwijder

[ctx: row action]
en: Check In
nl: Inchecken

[ctx: row action]
en: Delete
nl: Verwijder

[ctx: row action]
en: Move
nl: Verplaats

[ctx: row action]
en: Undo Check In
nl: Inchecken ongedaan maken

en: the calendar
nl: de kalender

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
nl: en

en: these instructions
nl: deze instructies

[ctx: ticket stock message (remaining stock)]
en: %1$d available
nl: %1$d beschikbaar

en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: unknown date
nl: onbekende datum

en: unlimited
nl: onbeperkt

en: version data missing from override
nl: versiedata mist van de override
